Cennik pokoi

170 zł


ZA POKÓJ 2-OS ZA DOBĘ

od maja do września oraz święta, długie weekendy i 2 dni

150 zł


ZA POKÓJ 2-OS ZA DOBĘ

3 i więcej noclegów od października do kwietnia

50 zł


DODATKOWA OSOBA ZA DOBĘ

dostawka z pościelą (dotyczy pokoju nr 1)

Cennik chaty

650 zł


ZA DOM DLA MAKS 4 OSÓB ZA DOBĘ

wakacje, święta i długie weekendy oraz krótkie pobyty (2 doby)

600 zł


ZA DOM DLA MAKS 4 OSÓB ZA DOBĘ

średni sezon (maj, czerwiec i wrzesień) oraz zima (grudzień, styczeń, luty)

500 zł


ZA DOM DLA MAKS 4 OSÓB ZA DOBĘ

min 3 doby w niskim sezonie (październik, listopad, marzec i kwiecień)

50 zł


ZA OSOBĘ 0-99 LAT ZA DOBĘ

dotyczy dodatkowej osoby powyżej 4 osób(maksymalnie do 8 osób)

Doba dla Gości pokoi rozpoczyna się o godz. 15:00 w dniu przyjazdu, a kończy o 11:00 w dniu wyjazdu, dla Gości chaty odpowiednio rozpoczyna się o 16:00 i kończy o 12:00.

Minimalny czas wynajmu to 2 doby. Długie weekendy, Święta i Sylwester oraz czerwiec i wrzesień - minimalny czas wynajmu to 4 doby.

W pokojach ugościmy w sumie max 7 osób (wliczając w to dzieci), a w chacie max 8 osób (wliczając w to dzieci).

W lipcu i w sierpniu wynajmujemy zarówno pokoje jak i chatę tylko i wyłącznie w turnusach tygodniowych od soboty do soboty.

W cenie - opłata klimatyczna 2,50zł/os/doba oraz wszystkie udogodnienia tj. media, rowery, kajaki, drewno do kominka i do ogniska, hamaki, leżaki, ręczniki, wyśmienita kawa, herbata i inne.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 40% kosztów pobytu. Wpłata na konto w mBanku: 30 1140 2004 0000 3802 4825 2016.

Miejcie proszę na uwadze, że nie mamy WiFi. Nasza wieś jeszcze nie dorobiła się żadnego stałego łącza. My korzystamy z internetu mobilnego i jest przyzwoity zasięg wszystkich większych operatorów (LTE).

Mimo, że lubimy zwierzęta nie przyjmujemy u siebie zwierzaków. Od niedawna mamy też własnego psa Tofika. Tofik postanowił przenieść się do nas od sąsiadów, był tak zdeterminowany że się poddaliśmy :) Jest małym kundelkiem, który biega luzem.

Nie mamy ograniczeń wiekowych dla dzieci jednak prosimy wziąć pod uwagę, że nie ma u nas żadnych udogodnień ani atrakcji dla mniejszych dzieci. Nie mamy też żadnych zabezpieczeń np. schodów czy kamiennych murków na podwórku.

Jeśli chcecie zorganizować imprezę (czy to urodziny, chrzciny czy wieczór panieński) zachęcamy do wyboru innego miejsca. Nasze miejsce jest we wsi, mamy sąsiadów i wszyscy wokół dbamy by było wiejsko, sielsko i... cicho :)

sprawdź dostępność
rysunek myszy gadające | Chrosiówka noclegi na Mazurach

ZADZWOŃ 501 502 727

NAPISZ: POKOJE@CHROSIOWKA.PL